article source indexa app-überwachung ac 50 read more kann man iphone kamera hacken more info sony whatsapp spy app auf handy entdecken die besten handyman pro software whatsapp kinder mitlesen software um more info handy abhören blocken android tablet ortung whatsapp spy apk para pc whatsapp blaue spionage app blackberry sms lesen spionage software iphone X erkennen telefon abhören strafe iphone orten obwohl es aus ist learn more here handyortung ohne polizei click the following article more info whatsapp nachrichten lesen ohne gesehen

MILOTA KLADNO spol. s r.o. je projekční a inženýrská společnost, která vznikla v roce 1993.

Poskytuje komplexní řešení v projekční i inženýrské sféře, a nabízí ucelený soubor služeb s úplným servisem, včetně nabídky dalších doplňkových programů.

Naše pojetí komplexní služby znamená - stanovení záměru, vyhledávání pozemku či objektu, zpracování studií, a veškeré projektové dokumentace, až po inženýrskou činnost, stavební a autorské dozory na vlastní stavbě. Zákazník je s námi v úzkém kontaktu od začátku až do konce stavby, proto klademe důraz na velmi kvalitní komunikaci.

V průběhu spolupráce přinášíme řešení pro všechny oblasti nutné pro zdárný průběh díla - tzn. projektovou přípravu, financování stavby, ekonomické ukazatele, technologické a stavební řešení, popř. studie proveditelnosti atd. Vaše obec, město, firma si vybírá na základě úplných informací a předložení optimalizovaných řešení.

K zákazníkům přistupujeme individuálně. Klademe důraz na osobní komunikaci plynoucí od nás k zákazníkovi již od samotného počátku projektu, od první myšlenky. Poskytujeme poradenství od začátku investičního záměru, přes  zpracování projektové dokumentace a realizaci stavby, až k plnění plánu údržby a obnovy v průběhu stárnutí stavebního díla.

Pomáháme zákazníkům se zajištěním financování jejich stavby úvěrem či hypotékou, a se získáním dotací od státních orgánů i nestátních organizací.

 

Copyright 2014 (c) Milota Kladno, spol. s r. o.